baner1

Oferta

Oferta firmy Step Marta Bożek skierowana jest do przedsiębiorców planujących rozwój swoich firm poprzez zakup nowych maszyn i urządzeń do produkcji, zmiany w procesie produkcji, wprowadzenie na rynek nowych produktów lub usług. Wsparcie doradcze skierowane jest również do nowych podmiotów gospodarczych chcących zaistnieć na rynku wprowadzając nowy produkt lub usługę.

Oferta firmy Step Marta Bożek skierowana jest również do Organizacji pozarządowych, które szukają dodatkowych źródeł finansowania swojej działalności. Oferta firmy obejmuje również kompleksowe rozliczanie inwestycji dofinansowanych ze środków unijnych.

W ofercie firmy Step Marta Bożek znajduje się również doradztwo skierowane do rolników ubiegających się o pomoc finansową w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich 2014-2020, której dysponentem jest Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa.

Koszt usługi doradczej w zakresie możliwości pozyskania dotacji lub pożyczki ze środków unijnych zależy od stopnia skomplikowania sprawy.

Koszt usługi doradczej od 100 złotych brutto

 

 

 

 

Step Marta Bożek
Doradztwo Unijne

Zaloguj

Zaloguj się

Login *
Hasło *
Zapamiętaj mnie

projekt i realizacja: primacom.pl
Studio reklamy Internetowej i Tradycyjnej