baner1

O mnie

Pochodzę z Goleniowa gdzie ukończyłam Szkołę Podstawową i Liceum Ogólnokształcące. Jestem absolwentką Wydziału Zarządzania i Ekonomiki Usług na Uniwersytecie Szczecińskim i posiadam tytuł magistra ekonomii. Na tym samym Wydziale ukończyłam Studia Doktoranckie w Katedrze Ekonomiki Przedsiębiorstw pod kierownictwem profesora zwyczajnego doktora habilitowanego Juliusza Engelhardta. Ukończyłam również Studia Podyplomowe o specjalności Doradztwo i Rachunkowość Podatkowa na Wydziale Nauk Ekonomicznych i Zarządzania Uniwersytetu Szczecińskiego. Posiadam certyfikat księgowego pierwszego stopnia wydany przez Stowarzyszenie Księgowych w Polsce.

W swojej pracy zawodowej od ponad 16 lat zajmuję się Funduszami Unijnymi. Pracę z Funduszami Unijnymi rozpoczęłam w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Zachodniopomorskiego, gdzie zajmowałam się wdrażaniem Zintegrowanego Programu Operacyjnego Rozwoju Regionalnego na lata 2004 – 2006 w Województwie Zachodniopomorskim. W kolejnych latach pracowałam w Jednostkach Samorządu Terytorialnego, gdzie przygotowywałam dokumentację aplikacyjną dla inwestycji gminnych a następnie rozliczałam dofinansowane inwestycje do momentu otrzymania refundacji poniesionych wydatków. Posiadam również doświadczenie w przygotowywaniu projektów inwestycyjnych dla przedsiębiorców i innych podmiotów.

W chwili obecnej zdobyte doświadczenie pozwala mi na przygotowanie dokumentacji aplikacyjnej zarówno dla przedsiębiorcy, rolnika, jednostki samorządu terytorialnego i innych podmiotów ubiegających się o dofinansowanie ze środków Unii Europejskiej. Posiadam odpowiednie umiejętności i doświadczenie aby rozliczyć każdy projekt dofinansowany ze środków unijnych.

Specjalizuję się w przygotowywaniu projektów z zakresu ochrony środowiska oraz projektach innowacyjnych.

Step Marta Bożek
Doradztwo Unijne

Zaloguj

Zaloguj się

Login *
Hasło *
Zapamiętaj mnie

projekt i realizacja: primacom.pl
Studio reklamy Internetowej i Tradycyjnej